Kadetska reprezentacija // Foto HRSOd 10. do 20. kolovoza u Slovačkoj se održava Europsko prvenstvo kadetkinja, na kojem sudjeluje i Hrvatska, smještena u B grupu i prve utakmice igrat će protiv Danske (u četvrtak 10. kolovoza u 17,30), zatim Mađarske (u petak 11. kolovoza u 19,30) te Crne Gore (u nedjelju 13. kolovza u 19,30). U sastavu reprezentacije pet je Podravkinih igračica, a četiri su na listi Podravke Vegete i nastupale su u nedavnim utakmicama u Beču s Hypom. te četiri su Klara Petričević, Tena Petika, Lea Franušić i Elena Popović, a peta je vratarka Katarina Borac. Nakon prihvaćanja mjesta trenerice Podravke Vegete izbornica Snježana Petika prepustila je vodstvo kadtekinja Goranu Bobiću.

Lista reprezentativki:

• Vratarke: Katarina Borac, Podravka, Patricija Hren, Ivanić, Sara Bagavac, Zelina

• Lijeva krila: Klara Petričević, Podravka, Ema Vučić, Dubrava

• Lijeve vanjske: Tena Petika, Podravka, Ema Guskić, Osijek. Tina Barišić, Ivanić

• Srednje vanjske: Ana Malec, Ivanić, Petra Jeršek, Osijek

• Desne vanjske: Lea Franušić, Podravka, Mia Bošnjak, Sesvete

• Desna krila: Barbara Gillinger, Osijek., Lara Miholić, Lokomotiva

• Kružne napadačice Elena Popović, Podravka, Nikolina Laco, Sinj

Stručno vodstvo:

• izbornik Goran Bobić

• trenerica Renata Hodak

• kondicijska trenerica i tehniko Sandra Novak

• trener vratara Siniša Benko

• fizioterapeutkinja Marina Tančak

 

VIŠE VIDI NA: http://hrs.hr/2017/08/09/hrvatske-kadetkinje-otputovale-na-europsko-prvenstvo-u-slovacku/

 

raspored kadetkinje