Sestre Kalaus u kadetskoj reprezentaciji // Foto Ivo Čičin-MašanskerIzbornica kadetske ženske rukometne reprezentacije Hrvatske Lidija Bojić-Ćaćić sazvala je 20 kadetkinja na pripreme od 17. do 19. veljače u Ivanić Gradu. Među reprezentativkama su i Podravkine Ana Krmpotić, Ena Zagorščak, Sara Šenvald, Ana Marija Maljak, Dora Kalaus i Larissa Kalaus.

Ostale kadetkinje su Lucija Bešen, Iva Galetić i Lucija Peraica (Sesvete), Doris Hren i Eni Kurešić (Ivanić), Iva Mikolić (Arena), Ana Vlašić i Dorotea Prevendar (Lokomotiva), Paula Posavec, Nikolina Zdravec i Stella Posavec (Zrinski), Marija Ljubičić (Vranjic), Kristina Barišić (Dalmatinka) i Ivona Skorić (Orijent Presoflex).

Igračice D. Prevendar, L. Kalaus, S. Posavec, P. Posavec, I. Mikolić i I. Skorić bit će ujedno i testirane, jer nisu prošle testiranje koje su sve ostale igračice obavile na Kampu HRS-a u Zadru 2012. kao kandidatkinje za Olimpijske igre 2016. godine.

Dakle, među igračicama su i buduće olimpijske kandidatkinje.