47572815 357269301702866 2922673812694630400 n

Foto: EPA/Luka Modrić s obitelji

Hrvatski nogometaš Luka Modrić osvajač je Zlatne lopte za 2018. godinu, a RK Podravka s.d.d. želi iskreno čestitati na ovom iznimnom ostvarenju nogometne karijere Luki Modriću. Hrvatskom nogometašu koji je ispisao hrvatsku sportsku povijest u ovoj sezoni, ovo je samo još jedan u nizu trofeja za ovu godinu. Nakon što su mu trofej dale UEFA i FIFA, kao i Međunarodni institut za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS), nagradu je sada dobio i od France Footballa. Modrić je osvajanjem Zlatne lopte okončao jednu eru jer unazad deset godina najbolji su bili Ronaldo i Messi, a svaki je osvojio po pet trofeja za najboljeg na svijetu. Na svjetski se tron sada popeo i Luka, a za ovu se dodjelu odlučio okružiti svojom obitelji koja mu je u njegovim ostvarenjima najveća podrška. Još jednom od srca iskreno želimo čestitati Luki što je hrvatski sport svojim talentom i radom još jednom poveo prema svjetskim visinama i pokazao da u maloj zemlji itekako ima mjesta za velike svjetske uspjehe.