Zajednička fotografija // Foto Dijana Marković KC KŽŽU povodu ponovnog osvajanja naslova prvakinja Hrvatske, zamjenik župana Koprivničko-križevačke županije Ivan Pal zajedno s pročelnicom Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, znanost, sport i nacionalne manjine Brankom Cuki, primio je danas u posjetu kadetkinje Rukometnog kluba Podravke.

– Ovaj prijem već je postao uobičajeni, ali nije uobičajena ova situacija da je jedna ekipa već četiri puta zaredom osvojila prvo mjesto. Osim toga, ovo je jedinstvena situacija s obzirom da ste vi prva generacija koja je bila prva s domaćim curama – naglasio je Pal važnost ove titule.

Na prijemu je zahvalila trenerica kadetkinja Snježana Petika, a direktorica RK Podravke s.d.d. Božica Palčić napomenula je kako se nada da ovo nije zadnji prijem s obzirom na to da će još tri godišta RK Podravke uskoro ići na završnicu.Prijem kadetkinja // Foto Dijana Marković KC KŽŽ