Skupna slika s prijema // Foto Ivo Čičin-MašanskerKoprivnička gradonačelnica Vesna Želježnjak sa suradnicima čestitala je u ponedjeljak (23. veljače) kadetkinjama RK Podravke s.d.d. i njihovoj trenerici Snježani Petiki na osvojenom državnom prvenstvu. Prijem je održan u koprivničkoj Gradskoj vijećnici.

Vesna Željeznjak upoznala je mlade rukometašice s time da Grad Koprivnica prati njihove rezultate i u drugim natjecanjima, kao i rezultate svih Podravkinih ekipa. Uostalom, grad je u pretvorbi postao većinski vlansik kluba i ženski rukometni sport mu je u interesu, a ovakvi rezultat pokazuju njegovu opravdanost. Iznijela je svoje mišljenje o kvaliteti mladog naraštaja s uvjerenjem da će dorasti za prvi sastav i visoke domete koprivničkog ženskog rukometa.

Izrazila je veselje što su četiri kadetkinje trenuno odsutne i nastupaju za hrvatsku reprezentaciju, što je uspjeh za klub i grad, pa će mali znak pažnje, cvijeće, pričekati do njihova povratka.

A kao i sve, i one će dobiti kino ulaznicu, tradicionalni dar gradonačelnice mladim sportašicama.

Darovanje cvijeća // Foto Ivo Čičin-Mašansker