U napetoj utakmici finala za ulazak u EHF Ligu prvakinja Podravka Vegeta je pobijedila rumunjsku Craiovu(22:21). U prvo poluvrijeme naše su cure ušle hrabro i srčano pa je zbog nekoliko ubrzanih akcija bilo dosta promašenih zicera zbog čega su se Rumunjke odvojile i nametnule svoj ritam igre. Bez obzira na to do kraja poluvremena su Rukometašice Podravka Vegete razvukle igru na krila i na odmor otišle sa zaostatkom od -2. U drugo poluvrijeme ušle su hrabrije, pojačale obranu i pokazale da uistinu mogu doći do ostvarenja europskog sna. Teška utakmica u kojoj se igralo gol za gol do zadnjih minuta odvela je naše cure u grupnu fazu EHF Lige prvakinja rezultatom (22:21). Bravo za cure i bravo za stručni stožer!!!

Podravka Vegeta 22 (12)

SCM Craiova 21 (14)

RK Podravka Vegeta: Tucaković, Risović, Ećimović,Turk 4, Holešova
1, Karlovčan 1, Popović, Milošević 3, Džono 1, Milosavljević 1, Franušić,
Petika, Čigirinova 7, Ihnjeva 2, Debelić 1, Jožekova 1.
Trener: Zlatko Saračević.
SCM Craiova: Džukeva (11), Curment, Stanciu, Radoi, Trifunović 6, Selaru, Tanasie 3, Ticu 2, Nikolić 2, Šerić, Gjeorgjievska 3, Colac, Tatar 1, Stoican, Zamfir 4.
Trener: Bogdan Burcea.

KOPRIVNICA – SD Gimnazije Frana Galovića.

Suci: Miljan Vešović i Novica Mitrović (Crna Gora).

Delegati: Anja Frešer (Slovenija) i Sotiris Migas (Grčka)

Gledatelji: 2000

HC Podravka Vegeta SCM Craiova game 2

Foto: Ivan Brkić