U sklopu Europskog tjedna mobilnosti, 19. rujna u Gradskom parku održana je aktivnost „Zumbajte u parku“, pod vodstvom voditeljice Jelene Matijaško i Sportskog centra Cerine. Gradski Park su posjetili mnogobrojni vrtićarci i školarci u pratnji odgojiteljica i učiteljica te rukometašica RK Podravka Vegete Selene Milošević, Ane Turk, Magdalene Ećimović i Dejane Milosavljević koji su sve pokrete Zumbe i New fit dancea odlično savladali i time pokazali koliko je bitno kretati se i baviti sportskim aktivnostima. Bilo je to jedno lijepo druženje i promocija zdravlja i kretanja u organizaciji Gradskog komunalnog poduzeća Komunalac i Grada Koprivnice. Također u ovogodišnjem Tjednu mobilnosti podmladak RK Podravke prezentirao je aktivnosti i uspjehe kluba. Donosimo i malu fotogaleriju s održanih aktivnosti.

FOTO 2

FOTO 1

FOTO 3

FOTO 4

fOTO 5

FOTO 6