AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. NASLOV JE SVE BLIŽE, PODRAVKAŠICE UVJERLJIVE I U OSIJEKU
  3. PODRAVKAŠICE ĆE DANAS U OSIJEKU IGRATI SUSRET 23. KOLA 1.HRL ZA ŽENE
  4. OSNOVNA ŠKOLA PODOLICE I RUKOMETNI KLUB PODRAVKA I FORMALNO ZAPOČELI PROVEDBU MASTERPLAN PROJEKTA EHF-A I HRS-A MINI RUKOMET U ŠKOLAMA
  5. U PRETPOSLJEDNJEM KOLU 2.HRL SJEVER LINICE BOLJE OD ZRINSKOG NA DOMAĆEM TERENU
  6. GABRIELA DOMOVIĆ PRIMILA POSEBNO PRIZNANJE ZA OSTVARENE VRHUNSKE SPORTSKE REZULTATE ZA REPREZENTACIJU HRVATSKE

Konferencija za medije uoči prve utakmice četvrtfinala EHF Kupa

Predpregled

Rukometni klub Podravka s.d.d. poziva novinare na konferenciju za medije uoči prve utakmice četvrtfinala EHF Kupa koja je na rasporedu 1. ožujka u 15 sati u SD Gimnazije Fran Galović u Koprivnici. Podravka Vegeta na domaćem terenu dočekuje Thüringer HC.

Konferencija će se održati u četvrtak, 27. veljače,  s početkom u 12 sati u klupskim prostorijama (Ulica dr. Željka Selingera 3a, SD Gimnazije ‘Fran Galović’ Koprivnica).

Govornici na konferenciji za medije:

1. Zlatko Saračević (trener RK Podravka Vegete)
  2. Ana Turk (igračica RK Podravka Vegete)
  3. Aneta Benko (igračica RK Podravka Vegete)

Unaprijed zahvaljujemo na vašem odazivu!

Detalji

Datum Vrijeme Full Time