Pobjednice Kupa // Foto Karla FranjkićTRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

FOTO // Karla Franjkić

U sinoćnjoj utakmici (četvrtak) ekipa Podravke Lino na gostujućem terenu u Đurđevcu slavila je pobjedu i tako osvojila Županijski kup Koprivničko-križevačke županije. Konačni rezultat 27:35 (13:16)

Domaća ekipa nastupila je bez dvije ponajbolje igračice te smo tako do pobjede došli lakše nego što smo očekivali. No, niti ostatak ekipe Đurđevca nije se predavao, pa su nam tako nemilice trpali golove pored nekoliko igračica koje iz utakmicu u utakmicu nikako da shvate da se rukomet igra u oba pravca i da si ne smiju dozvoliti da preko njih stalno primamo golove. Promjenom obrane početkom drugog poluvremena najzad smo slomili otpor domaćih igračica te tako prelomili utakmicu u našu korist.

FINALE KUPA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

ĐURĐEVAC – PODRAVKA LINO 27:35 (13:16)

ĐURĐEVAC – Sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Dalibor Blesić i Marko Presek (obojica Koprivnica ). Nadzornik HRS-a: Vladimir Jurenec (Koprivnica)

ĐURĐEVAC: Škrinjar, Smesnik, Piškor; Šanteković 12, Lacković, Šiptar, Cestar 8(2), Ritonja 1, Lenardić 2, Čilić 2(1), Đuričić, Ferenčić 2, Martinčić. TRENER: Goran Ređep.

PODRAVKA LINO: Borac, Vrabec; Popović, Sikavica 4, Franjkić, Brkić 1(1), Petričević 1, Franušić 6, Hmelina 2, Horvat 3, T. Petika 12(3), Alvir, Kolar 3, Kokša, Mikulčić 1, Jandrašić 1. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Đurđevac 4(3), Podravka Lino 5(4).

ISKLJUČENJA: Đurđevac 8 minuta (Ferenčić 2+2, Cestar, Lenardić ), Podravka Lino 10 minuta (Franušić i Jandrašić 2×2, Petika ).