Foto mali 1

Ovog se vikenda u dvorani Srednje škole održao sportski događaj za najmlađe rukometašice i rukometaše pod nazivom Funday. Uz najmlađe nade 2010. godišta i mlađe iz RK Podravke sudjelovale su i dvije ekipe iz Škole rukometa RK Koprivnice-NOA. Odigrano je dvadeset mini rukometnih utakmica (svaka ekipa po pet) u kojima je rezultat bio u drugom planu. Cilj Funday-a bili su zabava, igra, učenje pravila, uzajmno podržavanje i borbenost na terenu.

Foto mali 2

Zadovoljan sam viđenim, djevojčice su bile odlične, pokazale su napredak u igri, odlično su se zabavile te su još više zavoljele rukomet. Ovo im je bio prvi ovakav turnir, iako je rezultat bio u drugom planu, uzbuđenje je bilo veliko. Hvala roditeljima koji su bili odlična podrška s tribina svojim malim rukometašicama. Također, hvala sutkinjama Luciji Jandrašić i Ani Sikavici koje su odlično i strpljivo sudilepriopćio je za klupske stranice trener naših najmlađih Antonio Pranjić.

Nastupile su:
Strašna petorka: Bošnjak P., Ivanček, Jambreković, Premec, Štefanić
Cure za 5: Janeković, Kovačić, Topalović, Štefičar, Samoborec
Zakon rukometašice: Hasagić, Šubić, Ciler, Ristemi, Horvat
Najbolji team: Maričić, Feljak, Kelek, Toth, Lazar, Šipek
Ledene: Tomašić, Sabolić M., Kovač, Piškor, Kos, Preradović, Džinić
Mačke: Sabolić N., Sočev, Dolenec, Bošnjak M., Bosman, Zetović, Mađerić

Fotografije i izvještaj ustupio: Antonio Pranjić