Osijek - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta prošetala je kroz Osijek i pobijedila mladu ekipu domaćina s 13:40 (9:19). Cijelu utakmicu branila je Antonia Jukić, Kapitanović nije ulazila u igru, a ostale su podijelile minutažu u kojoj su dobro prošle mlađe igračice.

Jukić je branila dobro, Nemaškalo se razmahala u 1. poluvremenu, a ”raspištoljile” su se u drugom Karlovčan, Papac, pa i Pavlović. Starije igračice pošteno su odigrale utakmicu, a golovi pivotkinja Debelić i Džono bili su i atraktivni.

Osijek - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerDomaće igračice teško su prolazile visoku obranu gošći, poa su bile prisiljene dugo držati loptu i napadu i pucati na silu. No, publika je sa simpatijama primila dvije obrane 15-godišnjakinje Dariane Tomšić i dva gola petnaestgodišnjakinje Eme Gusić.

Slijedi dvotjedna stanka, a onda Koprivničanke putuju u Ploče.

Osijek - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 3. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

OSIJEK – PODRAVKA VEGETA 13:40 (9:19)

OSIJEK – Sportska dvorana Zrinjevac. Gledatelja: 150. Suci: Robert Magić i Sandro Špiranec (Trnovec Bartolovečki). Nadzornik HRS-a: Mensur Seferović (Zagreb).

OSIJEK: Tomšić (2+-), Banović (6+0); Putnik, Zirn 1, Liović, Šijaković, I. Guskić 1(1), Bešenić, Krajnović 2, E. Guskić 2, Jeršek 1, Maras 3, Špoljarić 2. TRENER: Zdravko Lovač.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (18+0), Kapitanović (-); Zadravec 4, Dežić 2, Karlovčan 5, Krsnik 1, Milošević 3, Džono 3, Nemaškalo 6, Mrđen 2, Papac 4, Vidak 2(1), Pavlović 2, Gugić 2, Debelić 4. TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Osijek 2(1), Podravka Vegeta 1(1).

ISKLJUČENJA: Osijek 0 minuta, Podravka Vegeta 8 minuta (Mrđen, Pavlović, Gugić, Debelić).

IGRAČICA UTAKMICE: Antonia Jukić (Podravka Vegeta).