Koka Podravka 2Računice su pokazivale da bi Koka do proljetnog susreta s Lokomotivom trebala biti najozbiljniji suparnik. Djelimice se to pokazalo na utakmici u Varaždinu, gdje je Podravka Vegeta pobijedila, ali i pokazala dosta slabosti i u napadu i u obrani. Konačni rezultat Koka – Podravka Vegeta 22:26 (11:12).

Koka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerKoka je vodila skoro cijelo prvo poluvrijeme, a najviše zasluga za to imala je na vratima domaćih Janja Tušek, bivša Golubić. Uz Tušek, koja je na kraju imala 15 obrana, imponirala je Dejana Milosavljević kod domaćih. Kod Podravke Vegete zaista puno golova dala je Ivana Dežić, 10, od čega 4 iz sedmeraca. Jukić je do 23. minute imala samo dvije obrane, pa je na gol stala Ivana Kapitanović i do 58. minute obranila 10 lopti. Ećimović je dvije minute prije kraja ušla na obranu sedmerca, ali nije uhvatila ni jednu loptu.

Koka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUtakmica je bila obostrano slaba, Koka nedovoljno snažna da izdrži tempo do kraja, a Podravka Vegeta rutinski je iskoristila svoju snagu i bez posebnog dojma sigurno pobijedila.

Koka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUoči početka susreta tajnica RK Podravke s.d.d. Ljerka Vresk predala je cvijeće kapetanici Ani Debelić za uspješno položen diplomski ispit Šumarskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

                                                                    Koka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 11. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

KOKA – PODRAVKA VEGETA 22:26 (11:12

VARAŽDIN – Gradska sportska dvorana Arena. Gledatelja: 150. Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević (obojica Zagreb). Nadzornik HRS-a: Boris Čačić (Zagreb).

KOKA: Dominić (-), Golubić (15+0); Jalušić 1, Balajić, Varšić, Milosavljević 7(3), Jambriško Lončar, Masnić 3, Bartolić 3(3), Furjan 3, Davidović, Tomić 3, Vrabec 1. TRENER: Vladimir Canjuga.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (2+0), Kapitanović (10+0), Ećimović (0+0); Turk 3, Dežić 10(4), Karlovčan 1, Popović, Toth 1, Džono, Mrđen 3, Franušić, Vidak 1(1), Pavlović, T. Petika, Horvat 3, Debelić 4. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Koka 8(6), Podravka Vegeta 7(5).

ISKLJUČENJA: Koka 4 minute (Milosavljević, Vrabec), Podravka Vegeta 10 minuta (Vidak 2+2, Dežić, Toth, Džono).

IGRAČICA UTAKMICE: Ivana Dežić (Podravka Vegeta).  Koka - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-Mašansker