cropix

Foto: Cropix

Dojmovi su još u zraku, a ovih dana mediji se intenzivno prisjećaju svih uspjeha koje su hrvatski sportaši postigli u ovoj godini. Hrvatska živi u sportskom duhu, a takav duh živi se i u Rukometnom klubu Podravka, klubu s tradicijom koji se veseli svim velikim sportskim rezultatima. Jednu smo telegram čestitku uputili i Davis Cup reprezentaciji, a dobili smo i odgovor koji vrijedi podijeliti s našim vjernim čitateljicama i čitateljima. 

Zahvaljujemo se na čestitkama u ime Predsjednice Nikoline Babić, cijelog Hrvatskog teniskog saveza i stručnog stožera Davis Cup reprezentacije. Po drugi puta smo postali svjetski teniski prvaci i u Hrvatsku donijeli legendarnu salataru, a taj je podvig još značajniji, jer je ovo bio posljednji Davis Cup u ovom formatu. Tako se Hrvatska teniska reprezentacija upisala u povijest kao zadnji pobjednik ovoga legendarnog natjecanja, u njegovoj 118.- godišnjoj povijesti. Sve ovo ne bi bilo moguće bez Vas, naših vjernih navijača koji su nas svojom bezrezervnom podrškom nosili do ove veličanstvene pobjede – zahvalili su se od srca na upućenim čestitkama iz Hrvatske teniske reprezentacije.