Podravka Vegeta - Viborg ilustracija // Foto Mario KosNakon reprezentativnog tjedna, u rukometnim prvenstvima u Hrvatskoj slijedi odigravanje redovitih kola i zaostalih utakmica zbog poremećenog kalendara natjecanja. Tako će Podravka Vegeta u subotu 2. prosinca u Varaždinu s Kokom igrati utakmicu 11. kola 1. HRL za žene. Utakmica će se igrati u Gradskoj sportskoj dvorani Arena, Šetalište Franje Tuđmana 1, s početkom od 17 sati. Koka je jedna od jačih ekipa u ligi. Ona je dosad jedina nanijela poraz zagrebačkoj Lokomotivi.

Utakmicu će suditi zagrebački suci Igor Hunjadi i Marijo Zečević, a nadzornik HRS-a je Boris Čačić, također iz Zagreba.

Zaostalu utakmicu 10. kola sa Sesvetama Agroproteinkom Podravka Vegeta igrat će u utorak 5. prosinca od 18 sati u Koprivnici. Bit će to prva domaća prvenstvena utakmica nakon 7. studenoga, kada je u Koprivnici gostovala Pitomača. Nakon toga Podravka Vegeta igrala je prvenstvenu utakmicu u Bjelovaru 15. studenoga i u Koprivnici 18. studenoga europsku utakmicu s Viborgom.

LINICE U ĐURĐEVCU

U sportskoj dvorani Strukovne škole u Đurđevcu u subotu 2. prosinca igrat će se utakmica 10. kola 2. HRL za žene u kojoj se sastaju Đurđevac i Podravka 2 Lino. Sudit će Josip Ivančić i Veljko Kordić, a nadzornik HRS-a je Vladimir Jurenec (Koprivnica).

MLAĐE KATEGORIJE U CERNI I VARAŽDINU

U nedjelju 3. prosinca u Školskoj sportskoj dvorani u Cerni igrat će se 3. krug 1. hrvatske mlađe kadetske rukometne lige (1. HMKRL).

RASPORED UTAKMICA

13,00 Podravka 2 – Lonia

14,00 Podravka 1 – Cerna

15,00 Lonia – Podravka 1

16,00 Cerna – Podravka 2

i utakmica 4. kruga u 17,00 Lonia – Cerna

 

Varaždinska Koka domaćin je 4. kruga Rukometne lige regije sjever, djevojčice B, u kojem igraju Podravka 1, Podravka 2, Koka 1 i Koka 2.

Turnir će se igrati u maloj dvorani Gradske sportske dvorane Arena.

RASPORED UTAKMICA

10,00 Koka 1 – Podravka 2

10,45 Koka 2 – Podravka 1

11,30 Koka 2 – Podravka 2

12,15 Koka 1 – Podravka 1