Lino prije treninga // Foto Ivo Čičin-MašanskerTRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

U sklopu natjecanju Kupa Hrvatske regije sjever u srijedu smo odigrali u Đurđevcu utakmicu sa ŽRK Kalinovcem i pobijedili rezultatom 43:21, poluvrijeme 25:12. O samoj utakmici nemam puno riječi, odigrana je onoliko koliko je trebalo. Krenuli smo dobro u obrani, nakon osvojene lopte skoro cijeli prvi dio prvog poluvremena sve golove smo realizirali preko kontri.

Nakon napravljene razlike uslijedilo je opuštanje koje nam se ipak nije smjelo dogoditi, jer svakog protivnika i sve utakmice moramo odigrati ozbiljno i sa sto posto snage od prve do zadnje minute, jer se na takvim utakmicama često znaju događati banalne ozljede koje su rezultat neozbiljnosti. Istina, bio je prisutan i mali umor, teške su bile noge i ruke, jer nam je utakmica uslijedila nakon treninga u ponedjeljak i utorak koje koristimo za održavanje kondicije i snage.

U kup natjecanju nećemo moći računati na Papac i Mrđen koje su izostavljene zbog potreba 1. ekipe, jer prema natjecateljskom pravilniku, ako nastupe za Podravku Lino, u nastavku Kupa gube pravo nastupa za 1. ekipu.

UTAKMICA HRVATSKOG KUPA ŽUPANIJSKOG RUKOMETNOG SAVEZA, REGIJA SJEVER

ŽRK KALINOVAC – RK PODRAVKA LINO 21:43 (12:25)

ĐURĐEVAC – Sportska dvorana Strukovne škole. Suci: Dalibor Blesić i Marko Presek (oba Koprivnica)

ŽRK KALINOVAC: Erdec 7, Bazijanec, Belobrk, M. Kožar 4(1), Belanski 2, Lugarov, Gorički 2, Račan, I.Kožar, Miklaušić, Stevanoski, Rončević, Špehar 6(1). TRENERICA: Ivančica Sabol.

RK PODRAVKA LINO: Kosnica, Šafar, Borac; Ljubić 12, Karlovčan 6, Šaško 1, Franjkić, L. Šenvald 4, Hmelina 5, Horvat 4, T. Petika 8, Alvir 2, Pavlović 1, Mikulčić. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Kalinovac 3(2), Podravka Lino 0.

ISKLJUČENJA: Kalinovac 0, Podravka Lino 8 minuta (Petika 3×2 i diskv., Ljubić 2).