S utakmice // Foto Ljerka VreskPodravka Vegeta plasirala se u četvrtzavršnicu Hrvatskoga kupa za žene svladavši u petak navečer u Koprivnici ekipu Dalmatinke iz Ploča s 36:12 (15:6). Dalmatinka je bila domaćin u sportskoj dvorni Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici, jer su klubovi zamijenili domaćinstvo, a ujedno je omogućeno da se sutra,u subotu 21. siječnja s početkom od 16 sati na istom mjestu (unaprijed) igra utakmica 17. kola 1. HRL Podravka Vegeta – Dalmatinka i tako smanje troškovi gostovanja gošći.

Prije utakmice održana je mala svečanost. Direktorica RK Podravke s.d.d. Božica Palčić predala je bukete svijeća dvjema igračicama koje su u siječnju imale rođendan: Ana Debelić 9. siječnja i Dora Krsnik 19 siječnja. Na slikama Ljerke Vresk vidimo te trenutke.

Direktorica i slavljenice // Foto Ljerka VreskUTAKMICA 1/8 FINALA HRVATSKOGA KUPA

DALMATINKA – PODRAVKA VEGETA 12:36 (6:15)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 50. Suci: Miljenko Medved i Matko Murić (obojica Varaždin). Nadzornik HRS-a: Vladimir Peković (Varaždin).

DALMATINKA: Bakula, Marinović; Tomašević, Stanković, Ivičević 1, Arar 1, Cvijanović 1, Erceg, N. Žderić 3, Šimić 3, Barbir, M. Žderić 3, Jarak, Krilić, I. Žderić, Jelčić. TRENER: Ivan Jerković.

PODRAVKA VEGETA: Jukić, Hajduk; Zadravec 3, Dežić 3, Karlovčan 3, Krsnik 2(1), Milošević 4, Nemaškalo 5, I. Mrđen 4, Vidak 2(1), Pavlović 2, Gugić 3, Debelić 5. TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Dalmatinka 0, Podravka Vegeta 3(2).

ISKLJUČENJA: Dalmatinka 4 minute (Ivičević, I. Žderić), Podravka Vegeta 0.Rodjendani // Foto Ljerka Vresk