Latice 1Kao što je bilo najavljeno, uz utakmicu je prvorazredni događaj bio posjet članova Udruge za pomoć osobama s intelektualnim teškoćama Latice. Rukometni klub Podravka s.d.d. priključio se akciji skupljanja pomoći za uređenje prostorija što ih je udruga dobila od Grada Koprivnice, čiji je gradonačelnik Mišel Jakšić, među ostalima, bio na utakmici.

Latice 2Na ulazu su postavljene kutije-kasice u koje su gledatelji ubacili više od 6000 kuna.

Na svečanosti predstavljanja rukometašica pred gledatelje su izlazile rukometašice Podravke Vegete i Lokomotive zajednički sa štićenicima kluba Latice. Taj dirljiv trenutak popraćen je dugotrajnim pljeskom, a zaiskrile su i suze u očima. Dvorana se u tim trenucima pretvorila u jedno veliko srce.

Hvala svima čiji su osjećaji bili uz Latice.

Foto Robert Šoštarić

Latice 3Latice 4Latice 5Latice 6