I Podravka 2 Lino je ostvarila sve tri pobjede na Međunarodnom turniru  u Mađarskoj, a nastupom druge ekipe bila je zadovoljna trenerica Snježana Petika. 

U tri prijateljska ogleda s domaćom ekipom Kisvarde koja  nam je bila domaćin i na čiji poziv smo se odazvali, ostvarili smo sve tri pobjede. Rezultati utakmica govore dovoljno o našoj igri koja je bila na visokom nivou u svim segmentima rukometne igre. Bilo je trke, lijepih asistencija,golova, kao i čvrste igre u obrani bez obzira na broj dobivenih golova. Sve igračice shvatile su ozbiljno ove utakmice, kao i priliku da  igraju i skupljaju međunarodno iskustvo. Razveselio nas je posjet naših igračica Benko i Milanović- Litre koje igraju u Kisvardi. Želimo im puno sportskog i osobnog  uspjeha u nastavku karijere. Klubu domaćinu zahvaljujemo na pozivu i gostoprimstvu, posebno kolegi Devenyi Janosu, službenom predstavniku Marinu Zečeviću na pomoći i podršci, a vozačima na sigurnoj i ugodnoj vožnjiu izvještaju je napisala trenerica Snježana Petika. 

Rezultati utakmica uz golove slijede u nastavku: 

  1. KISVARDAI KC – PODRAVKA 2 LINO 24:27

Jurić, Sremec, Vuljak, Popović 2,Sikavica 3, Brkić 1, Jandrašić 1, Franušić 6, Petika 8(2), Josipović 6, Domijan, Firšt, Strahija, Zagrajski

2. KISVARDAI KC – PODRAVKA 2 LINO 28:37

Jurić, Sremec, Vuljak 4, Popović 4, Sikavica 1, Brkić , Jandrašić 1, Franušić 7, Petika 16(4), Josipović 4, Domijan, Firšt, Strahija, Zagrajski

3. KISVARDAI KC – PODRAVKA 2 LINO 25:36

Jurić, Sremec, Vuljak 1, Popović 6, Sikavica 3, Brkić 1 , Jandrašić 1, Franušić 9, Petika 14, Josipović, Domijan, Firšt, Strahija 1, Zagrajski