Početak priprema // Foto Ivo Čičin-MašanskerTradicionalnim susretom igračica, stručnog stožera, vlasnika kluba Grada Koprivnice, Nadzornog odbora, Uprave RK Podravka s.d.d. te brojnih novinara, obilježen je početak nove rukometne sezone 2017/18. Direktorica kluba i jedina članica Uprave Božica Palčić zaželjela je rukometašicama puno zdravlja, dobre pripreme za ovu sezonu:

Početak priprema // Foto Ivo Čičin-Mašansker– I da ostvarimo rezultate i ciljeve koje uvijek postavimo na početku sezone – rekla je.

U ime grada zamjenica gradonačelnika Ksenija Ostriž zaželjela je ”super uspješnu sezonu” i dobrodošlicu novim igračicama uz pozdrav već udomaćenim članicama prve ekipe i želje da ih sve posluži najvažnije – zdravlje. Zaželjela je ”jasnu potporu sponzora i zajednice, jer vaši rezultati to opravdavaju”.

Početak priprema // Foto Ivo Čičin-MašanskerPotpredsjednica Nadzornog odbora Jasna Golubić zaželjela je dobrodošlicu novim igračicama:

– Dobro došle u klub. Nadam se da ćete se uklopiti, da vam je to izazov.

Zaželjela je da nema ozljeda i da sve igračice budu zdrave.

Početak priprema // Foto Ivo Čičin-Mašansker– Puno uspjeha u kvalifikacijama za Ligu prvakinja novoj trenerici Snježani Petiki i igračicama, uz mišljenje da se to može proći – poželjela je.

Pozdravima su se priključili i članovi Nadzornog odbora Dražen Sačer i Anđelko Stričević, a i trenerica Snježana Petika je zaželjela novim igračicama i službenu dobrodošlicu.

Početak priprema // Foto Ivo Čičin-Mašansker– Nadam se da ćemo svi zajedno biti zadovoljni sa sobom, svaka igračica sa sobom i svi zadovoljni s nama.

Na prvom treningu nisu bile četiri igračice koje odlaze na EP juniorki u Sloveniju (17. srpnja – 3. kolovoza): Ećimović, Mrđen, Pavlović i Karlovčan. Trening je održan u dvorani Srednje škole, jer se u gimnazijskoj dvorani mijenja pod.

Početak priprema // Foto Ivo Čičin-MašanskerPočetak priprema // Foto Ivo Čičin-MašanskerPočetak priprema // Foto Ivo Čičin-MašanskerPočetak priprema // Foto Ivo Čičin-Mašansker