Do nas je stigla tužna vijest, da je u 79. godini života preminula Ana Knežević, nekadašnja rukometašica Podravke i reprezentativka bivše države.

Ana je s rukometnom reprezentacijom Jugoslavije osvojila dva srebra na Svjetskim prvenstvima u Njemačkoj (1965.) i Nizozemskoj (1971.).

Iako je svoju karijeru započela u tadašnjem slatinskom klubu ŽRK Partizan, ubrzo je zaigrala u Virovitici, a nakon toga za ORK Beograd. Njezina ju je kvaliteta odvela i do Podravke gdje je provela ukupno 9 sezona i osvojila naslove prvaka bivše države 1966.i 1967. godine, a u Podravki je i završila svoju sportsku karijeru te je zavoljela Koprivnicu i ovdje ostala živjeti i raditi. Ana je sahranjena u petak na gradskom groblju u Slatini.

U ovim teškim trenucima želimo izraziti sućut svim članovima njezine obitelji.