Rukometašice Podravka Vegete danas su posjetile zaposlenike prehrambenog diva Podravke kako bi osigurale djelatnicima najvećeg klupskog sponzora ulaznice za subotnju utakmicu Lige prvakinja protiv Krima koja će se igrati u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica s početkom u 18 sati. Podravkašicama i Podravkašima ulaznice su dijelilie naše igračice i u odličnom raspoloženju u nekoliko minuta podijelile predviđeni broj karata. Jednako dobru atmosferu i prihvaćenost osjetile su cure i u farmaceutskoj kompaniji Belupo gdje su također obradovale zaposlenike, a u kratkom razdoblju podijelile su i njima cijeli kontigent karata. Prema interesu se vidi da će i ove subote uz podršku ovakvih navijača atmosfera biti odlična, a sve što vas popratno očekuje zasigurno će dodatno začiniti ovu odličnu sportsku priču. 

FOTO 1 copy

FOTO 4 copy

FOTO 3 copy

FOTO