Nakon sjajnog nastupa na Europskom prvenstvu u Crnoj Gori gdje su osvojile 5. mjesto, što je najbolji rezultat u povijesti natjecanja naših mladih rukometašica. Hrvatska kadetska reprezentacija ima novo okupljanje. U tjednu kad seniorske reprezentacije imaju kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2022. godine i nema nacionalnih natjecanja, izbornik Nenad Smiljanec pozvao je na kontrolno okupljanje 21 igračicu. Na pričuvnoj listi još je sedam igračica koje mogu biti pozvane naknadno ukaže li se potreba. Na popisu su i dvije igračice Podravke Tena Megerle i Ema Balaško, a na pričuvnom popisu je i vratarka Nika Galinec. 

Hrvatska kadetska reprezentacija okupit će se u Zagrebu 4. listopada i odmah produžiti do Ivanić Grada gdje će boraviti i trenirati do 10. listopada. Na ovom popisu dosta je novih imena koje izbornik želi provjeriti i pripremiti za buduća natjecanja.

Evo popisa za kontrolno okupljanje:

1. LEA ZETOVIĆ – RK SESVETE – AGROPROTEINKA

2. ANA UGRIN – ŽRK ZRINSKI

3. IVA LEDENČAN – ŽRK OSIJEK

4. KATJA VUKOVIĆ – ŽRK DUGO SELO ’55

5. KATJA MARIĆ – ŽRK SESVETE – AGROPROTEINKA

6. TINA WURTH – RK LOKOMOTIVA

7. LAURA ORŠULIĆ – ŽRK 1234 VIROVITICA

8. TIJA CVIJIĆ – ŽRK TROGIR 58

9. LANA JURINA – ŽRK SESVETE – AGROPROTEINKA

10. IVA BULE – RK DALMATINKA

11. TENA MEGERLE – RK PODRAVKA VEGETA

12. ANJA BALENT – ŽRK ZRINSKI

13. ANĐELA ŽAGAR – RK LOKOMOTIVA

14. RENATA PETROVIĆ – ŽRK OSIJEK

15. NINA VURNEK – ŽRK DUGO SELO ’55

16. NIKA GAVRILOVIĆ – ŽRK SESVETE – AGROPROTEINKA

17. TARA KUZMEC – RK RUGVICA

18. IVA ZRILIĆ – RK LOKOMOTIVA

19. PETRA HRLIĆ – RK LOKOMOTIVA

20. EMA BALAŠKO – RK PODRAVKA VEGETA

21. MAJA GRGOŠEVIĆ – ŽRK DUGO SELO ’55

PRIČUVNE IGRAČICE (dolaze u slučaju naknadnog poziva):

1. NIKA GALINEC – RK PODRAVKA VEGETA

2. LARA PERIĆ – RK KOKA

3. KALA KOSOVAC – RK LOKOMOTIVA

4. EMA ZVONARIĆ – RK TREŠNJEVKA

5. ANA ČUKUŠIĆ – ŽARK SPLIT

6. LAURA RADEK – ŽRK ZRINSKI

7. LARA ZOVKO – RK SESVETE – AGROPROTEINKA

STRUČNO VODSTVO:

1. NENAD SMILJANEC – Izbornik

2. ANĐA BILOBRK – Trenerica

3. MIRKO ZORKO – Trener vratarki

4. ALEN MAROŠEVIĆ – Kondicijski trener

5. FRAN LONČARIĆ – Fizioterapeut

6. DEAN VUČIĆ – Tehniko