48997398 745393442497449 2910195072978911232 n

Međunarodnim turnirom u mađarskom Kisvardu i formalno je za ekipu Podravke 3 završio prvi dio sezone. Nakon 10 sati vožnje autobusom, zajedno s ekipom Podravke 2, vratili su se iz Kisvarda, gradića na sjeveroistoku Mađarske gdje su u sve tri utakmice ostvarile pobjede. 

Što reći o samom turniru, ako ga tako možemo nazvati. Očekivali smo više, jer je uz našu ekipu trebala nastupiti i ekipa iz Slovačke (prvoligaš) uz dvije domaće ekipe: Kisvarda KC (prvoligaš) i Kisvarda. Otkazivanjem Slovakinja uskočila je ekipa Debrecena, što samo po sebi nije umanjilo značaj, jer se radi o mađarskom prvoligašu. No, domaćini su na kraju svu satnicu i protivnike ispremiješali, tako da smo u petak igrali s domaćinom Kisvarda KC i Debrecenom, a u subotu ponovno sa istom domaćom ekipom. Rezultati svih odigranih utakmica dovoljno govore o našoj dominaciji. Održala sam i obećanje koje sam dala curama nakon osvojenog Božićnog turnira u Sesvetama i sve su dobile priliku. Jako sam zadovoljna prikazanom igrom i opravdale su moju odluku. Dale su svoj maksimum u granicama svojih mogućnosti, a posebno sam ponosna, kako na njihove međusobne odnose, tako i na ponašanje na terenu i van njega. Prava su zdrava klapa, bez ljubomore i straha od konkurencije u utakmicama, a vesele i druželjubive u slobodno vrijeme, kojega i nije bilo previše – opisala je atmosferu i igru na turniru trenerica Đurđica Zečević. 

Rezultati koje je postigla ova Podravkina ekipa su više nego dobri s obzirom da je ekipa Podravke 3 igrala s dvije godine starijim ženskim ekipama, a mlade su Podravkine nade ostvarile više nego dobre rezultate: 

1. Kisvarda KC -Podravka 3 17:26 

2. Podravka 3 – Kisvarda KC 28:17

3. Podravka 3 – DVSC Debrecen 33:23

Sastav Podravke 3 i golovi (ukupno): Međurečan 5, Jagustin 5, Dedi 12, Đuranek 9, Hrupec 3, Švenda 4, Balaško 10, Galinec, Perić 13, Megerle 12, Crnjak, Strugar 11, Sever 3