Selena MiloševićPostignut je još jedan dogovor. Selena Milošević dala je pristanak na produljenje suradnje za još jednu godinu, tj. sezonu. To će joj biti druga sezona u Podravki Vegeti. Time je riješen problem srednjih vanjskih igračica za iduću sezonu, pa nema potrebe za novim igračicama tog profila. ”Jednogodišnja” Milošević priključila se skupini onih koje ostaju iduće dvije sezone. To su Ivana Dežić, Dragica Džono, Ana Nikšić, Dora Krsnik, Marijeta Vidak, Ekatarina Nemaškalo, uz stipendistice Korinu Karlovčan, Ivonu Mrđen i Ivu Papac.

Direktorica RK Podravke s.d.d. Božica Palčić drugog će tjedna vjerojatno objelodaniti popunu još nekih mjesta (lijevi vanjski, golmanice, kružna napadačica), ali pregovori i dogovori još traju. Nema žurbe, nova sezona počinje 1. srpnja ove godine, za više od četiri mjeseca.