Juniorska reprezentacijaŽenska juniorska reprezentacija okuplja se 31. svibnja na kontrolnim pripremama u Sinju. Reprezentacija će na okupu biti do 3. lipnja nakon čega se igračice stavljaju na dispoziciju klubovima. Juniorsku reprezentaciju pod vodstvom izbornika Ivana Jerkovića ovo ljeto očekuje Svjetsko prvenstvo u Mađarskoj koje se održava od 1. do 14. srpnja. Grad domaćin je Debrecen. Hrvatska igra u skupini D protiv Francuske, Njemačke, Španjolske, Egipta i Švedske.

Pozvane su ove igračice:

1. Magdalena Ećimović, Podravka Vegeta
2. Lucija Bešen, Sesvete Agroproteinka
3. Lea Beličev,Trešnjevka
4. Matea Mažurin, Sinj
5. Dora Lukić, Sesvete Agroproteinka
6. Tena Japundža, Lokomotiva
7. Lucija Zeba, Kozarmisleny
8. Anna Dobrić, Zamet
9. Katja Mikolić, Zamet
10. Antonija Čivljak, Lokomotiva
11. Ivona Mrđen, Podravka Vegeta
12. Lea Franušić, Podra,vka Vegeta
13. Josipa Kaselj, ŽRK Bjelovar
14. Leonarda Kapetanović, Lokomotiva
15. Ena Car, Zrinski
16. Katarina Mrazović, Ivanić
17. Terezija Ćurić, Pitomača
18. Ana Zelić, Split 2010

Pričuvne igračice:
1. Magdalena Žderić. Dalmatinka
2. Magdalena Horvat, Podravka Vegeta
3. Lara Pavlović, Podravka Vegeta
4. Iva Papac, Zrinski
5. Sandra Majetić, Union St. Pölten
6. Manuela Runje, Sinj
7. Maja Visković, Zamet

U stručnom stožeru ženske juniorske reprezentacije uz izbornika Jerkovića su trener Ante Burger, trener vratarki Goran Trajkovski, kondicijski trener Alen Marošević, tehniko Iva Kanjugović i fizioterapeutkinja Tina Krmpotić.