Juniorska reprezentacija // Foto HRSHrvatska ženska juniorska reprezentacija (rođene 1998. i mlađe.) bit će na okupu u Ivanić-Gradu od 20. do 26. studenog 2017. godine u sklopu reprezentativnog tjedna. Ovo je prvo okupljanje juniorki nakon Europskog prvenstva, što je održano krajem srpnja. U reprezentaciji je sedam igračica Podravke Vegete. To su: Magdalena Ećimović, Korina Karlovčan, Lara Pavlović, Lea Franušić, Elena Popović Ivona Mrđen i Tena Petika.

Ostale su: Lucija Bešen i Ana Anđelić (Sesvete Agroproteinka), Dora Lukić i Ena Car (Zrinski), Tena Japundža i Gabrijela Jurlin (Lokomotiva Zagreb), Katja Mikolić i Anna Dobrić (Zamet), Katarina Mrazović i Ana Malec ( (Ivanić), Josipa Kaselj (ŽRK Bjelovar), Terezija Ćurić (Pitomača) i Lea Beličev (Trešnjevka).

U pričuvi su: Magdalena Horvat (Podravka Vegeta), Lucija Zeba (Kozarmisleny), Manuela Runje (Sinj), Sandra Majetić (Union St. Pölten, Austrija), Magdalena Žderić (Dalmatinka), Leonarda Kapetanović (Dugo Selo 55) i Valentina Rajnović (Pitomača).

U Stručnom stožeru ženske juniorske reprezentacije su izbornik Ivan Jerković, trener Ante Burger, trener vratarki Goran Trajkovski, tehniko Iva Kanjugović i fizioterapeutkinja Tina Krmpotić.