U nacionalnom tjednu reprezentacije okupile su se i juniorke od 18. do 24. ožujka u Umagu gdje su uz redovni plan i program treniranja odigrale i dvije prijateljske utakmice sa Slovenijom 23./24. ožujka i upisale dvije pobjede. U juniorsku je reprezentaciju na ovu akciju izbornik Ivan Jerković pozvao i mlade igračice Podravke Tenu Petiku i Elenu Popović dok je Lea Franušić ipak morala izostati s ove akcije zbog problema s leđima. Osim treninga i utakmica mlade su reprezentativke bile glasna podrška s tribina ženskoj seniorskoj reprezentaciji. U nastavku se nalaze detaljnije informacije s odigranih prijateljskih utakmica. (Foto: Hrvatski rukometni portal)

HRVATSKA – SLOVENIJA 27:19 (13:10) 24:19 (12:10)

HRVATSKA: Dora PAJIĆ 1, Barbara GILLINGER, Tina BARIŠIĆ 6, Ana MALEC 14, Lucija IVANDA 6, Elena POPOVIĆ 3, Ema GUSKIĆ 7, Lana JARAK 3, Tena PETIKA 2, Nika VOJNOVIĆ, Josipa KASELJ 4, Ema BARBIR 2, Lara MIHOLIĆ 1, Lucija HUMEL 1, Mia TUPEK 1, Anja VIDA LUKŠIĆ, Klara RUBIĆ, Petra MARINOVI, Karmela POKOPAC, Marta KOZJAK.
Stručni stožer: izbornik Ivan JERKOVIĆ, trener Ante BURGER, trenerica vratarki Maja DUNDOVIĆ, fizioterepeut Tina KRMPOTIĆ, kondicijski trener Alen MAROŠEVIĆ.

SLOVENIJA: Petra ŠURLA TOTH, Maša SEMRAJC 8, Maja KRESE 3, Laura CEROVAK 2, Taja VEBER MARTON 2, Ema HRVATIN 8, Katarina DŽAMBO, Jerneja CANKAR 2, Manca GLOGOVŠEK 2, Kaja KOLAR 5, Nika OMAN 2, Blaška HAUPTMAN 1, Neža HERODEŽ 2, Tia ROBIDA 1.
Stručni stožer: trener Jernej RANTAH, izbornik Bojan VOGLER, Mark MADŽAREVIĆ, fizioterapeut Urška PUPČEVIĆ.

Suci: Ante Mikelić, Petar Parađina – Solin
Nadzornik: Zdravko Golub – Čakovec

(Foto i info): Hrvatski Rukometni Portal