Ena Zagorščak i Branko KrajačićPosljednji krug kvalifikacija za državno prvenstvo u kadetskom uzrastu, odigran je u Čakovcu. Igračice Podravke s dvije pobjede (Zrinski, Koka) osigurale su plasman na završnicu, koja će se održati od 23. do 26.veljače u Umagu. Podravka – Zrinski 16:15 (8:7), Podravka – Koka 33:25 (19:10).
Važnost i značaj susreta protiv Zrinskog, u kojem je pobjeda odlučivala o ekipi koja će se plasirati na završnicu, utjecala je na prisutnu nervozu i posebno slabu realizaciju. Cijelig susreta Podravka je bila u vodstvu i bez obzira na promašeno, zasluženo upisuje pobjedu. Susret s Kokom, nije imao rezultatsku neizvjesnost ali se igrao puno bolji i otvoreniji rukomet s obje strane. Podravka je već u prvom dijelu utakmice stekla prednost od +9 zgoditaka, čime je riješeno i pitanje pobjednika.
– Vrlo odgovorno odigrali smo ovaj turnir, a značaj utakmica u kojima su nam samo pobjede osiguravale plasman na završnicu državnog prvenstva, utjecale su na nešto slabiju realizaciju u utakmici sa Zrinskim. Činjenica je da nam Čakovčanke i njihov način igre ne leže, pa je nervoza bila još izraženija. Iako je utakmica završila samo golom prednosti za nas, moram naglasiti da smo bili bolji i vodili tijekom cijelog susreta, a uz četiri promašena sedmerca i desetak zicera, krajnji  bi rezultat bio posve drugačiji, a naša prednost na kraju utakmice izraženija. S Kokom smo u jednoj otvorenoj utakmici otpustili kočnicu i zaigrali slobodnije, pa smo pitanje pobjednika riješili već u prvom dijelu. Plasmanom na završnicu nastavili smo kontinuitet dobrih rezultata, a djevojkama čestitam na uspjehu – rekao je trener Branko Krajačić.
UTAKMICE 3. i 4. (POSLJEDNJA) KRUGA 1. HKRL – SJEVER
ČAKOVEC – Dvorana GOC-a. Gledatelja: 100. Suci: Damir Barić, Marko Zeko i Filip Munđar (svi Čakovec). Nadzornik HRS-a: Dražen Golub (Čakovec).
PODRAVKA – ZRINSKI 16:15 (8:7)
PODRAVKA: Horvat, Krmpotić, Kapitanović; Tvorić 2, Slivar, Široki, Šenvald 1, Bogdanović 5(1), D. Kalaus 2, L. Kalaus 5(1), Zagorščak, Božić 1, Dušak, M. Oremović, Maljak, A. Oremović. TRENER: Branko Krajačić.
ZRINSKI: Markanović, Ivačić, Krištofić 1, P. Posavec 4(2), Laptoš 2, Vrbančić 1, L. Posavec 2,  S. Posavec 3, Zadravec 1, Horvat 1, Resman, Delladio, Kržina, Ahel. TRENER: Željko Golik.
SEDMERCI: Podravka 6(2), Zrinski 3(2).
ISKLJUČENJA: Podravka 4 minute (Šenvald i Božić po 2), Zrinski 2 minute (L. Posavec).
PODRAVKA – KOKA 33:25 (19:10)
PODRAVKA: Horvat, Krmpotić, Kapitanović; Tvorić 4, Slivar 1, Široki, Šenvald 2(1), Bogdanović 3, D. Kalaus 6(1), L. Kalaus 5, Zagorščak, Božić 4(1), Dušak 2, M. Oremović, Maljak 3, A. Oremović 3. TRENER: Branko Krajačić.
KOKA: Franić, Brezovec, Antolić, Furjan 6(2), Hanžek, Marinčić, El. Halili, Jazbec, Boršić, Pavlović, Vrček, Ed. Halili, Furjan, Domjan 8, Dežić 5(2), Haček 6. TRENER: Zdenko Sekelj.
SEDMERCI: Podravka 5(3), Koka 7(4).
ISKLJUČENJA: Podravka 12 minuta (Zagorščak 2+2+2, L. Kalaus, Božić i Šenvald po 2), Koka 10 minuta (Domjan 2+2, Furjan, Marinčić i Haček po 2).