TVIN Virovitica - Podravka // Foto Lena LjubićJutrošnjom pobjedom nad TVIN Viroviticom 12:20 (5:13) Podravkine kadetkinje praktički su osigurale prvo mjesto u B grupi. Lokomotiva s dva boda manje još igra utakmicu s TVIN-om i da bi prestigla Podravku potrebna joj je pobjeda od 19 golova razlike.

Malo prije Umag je pobijedio Ivanić 15:14 i tako Đakovo može ispustiti prvo mjesto u A grupi samo ako izgubi od Dalmatinke s više od pet golova razlike.

Bude li Podravka prva u grupi, utakmicu polufinala s drugoplasiranim A grupe (Ivanić) igrat će danas u 20 sati. Bude li druga, tada će utakmicu (s Đakovom) igrati u 19 sati. U svakom slučaju ima dosta vremena za odmor.

U Umag je stigla oveća grupa navijača, tate, mame, rodbina i prijatelji, koji su godinama vjerni pratitelji mlađih Podravkinih uzrasta, po čemu su postali prepoznatljivi u rukometnom svijetu.

Fotografije snimila Lena Ljubić

TVIN Virovitica - Podravka // Foto Lena LjubićUTAKMICA 4. KOLA ZAVRŠNICE 1. HKRL UMAG

TVIN VIROVITICA – PODRAVKA 12:20 (5:13)

UMAG – Sportska dvorana pri OŠ Marija i Lina. Gledatelja: 50. SUCI: Vladimir Grubor (Poreč) i Adi Žepčan (Umag). Nadzornik HRS-a: Boris Bukurov (Trogir).

TVIN VIROVITICA: Devald, Blažević: Jezerčić 1, Hrvoić 2, M. Biuk, Desker 1, Lukačević, Hudoletnjak 8(2), Majstorović, Ošterić, Stjepanović, Gotal, I. Biuk. TRENER: Željko Poljak.

PODRAVKA: Kosnica, Šafar, Borac; Karlovčan, Popović, Franjkić 1, L. Šenvald 2, Franušić, Hmelina 1, Horvat 6, T. Petika 2(1), Alvir 2, Papac 2, Pavlović 1, Mikulčić, Mrđen 3. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: TVIN Virovitica 2(2), Podravka 1(1).

ISKLJUČENJA: TVIN Virovitica 2 minute (Majstorović), Podravka 6 minuta (T. Petika, Alvir, Mikulčić).