Kadetkinje Hrvatska - Njemačka // Foto HRSKrajem tjedna kadetska reprezentacija Hrvatske odigrala je dvije prijateljske utakmice s odgovarajućom reprezentacijom Njemačke. Oba susreta odžana su u Ivanić-Gradu, gdje se reprezentacija pod vodstvom izbornice Snježane Petike nalazila na pripremama. U reprezentaciji je pet Podravkinih igračica.

PRVA UTAKMICA KADETKINJE

HRVATSKA – NJEMAČKA 26:36 (9:14)

HRVATSKA Đuvelek, Marinković, Borac; Petričević, Nushi 2, Miholić, Malec, Jarak 2, Gilinger 2, Sablić 1, T. Petika 7, Laco 1, Franušić 6, Guskić, Bošnjak, Popović 3, Jeršek 2.

DRUGA UTAKMICA KADETKINJE

HRVATSKA – NJEMAČKA 23:27 (12:13)

HRVATSKA: Đuvelek, Marinović, Borac; Petričević, Nushi, Miholić, Malec 4, Jarak 3, Gilinger, Sablić, T. Petika 3, Laco 1, Franušić 4, Guskić 2, Bošnjak 2, Popović 3, Jeršek.
IZBORNICA: Snježana Petika.