Hrvatska Njemacka 1Hrvatske ženska kadetska reprezentacija poražena je u prvoj prijateljskoj utakmici protiv Njemačke. Nakon početne izjednačenosti Njemice su preuzele vodstvo i kontrolu nad susretom te svladale Hrvatsku rezultatom 36:26 (14:9).

VIŠE VIDI NA: http://hrs.hr/2017/03/31/kadetkinje-porazene-od-njemacke-u-prvoj-prijateljskoj-utakmici/

Hrvatske kadetkinje u Ivanić-Gradu odigrale su uzvratnu utakmicu protiv vršnjakinja iz Njemačke, a i ovog puta bolje su bile gošće. Unatoč porazima, izbornica Snježana Petika vidjela je na koga može računati s obzirom na to da je priliku na ovom okupljanju i na utakmicama dobilo i nekolikor novih lica u reprezentaciji, pojedinke koje su se istaknule na završnici Prvenstva Hrvatske. Hrvatske kadetkinje ovog ljeta čeka Europsko prvenstvo u Slovačkoj na kojem se nalaze u skupini B zajedno s Danskom, Crnom Gorom i Mađarskom.

VIŠE IDI NA: http://hrs.hr/2017/04/01/unatoc-boljem-izdanju-kadetkinje-porazene-od-njemacke-u-drugoj-prijateljskoj-utakmici/

Hrvatska Njemacka 2