Kadetska reprezentacija ožujak 2017. // Foto HRSŽenska kadetska reprezentacija od 30. ožujka do 1. travnja pod vodstvom izbornice Snježane Petike imat će kontrolne pripreme u Ivanić-Gradu. U sklopu priprema odigrat će dva prijateljska susreta s reprezentacijom Njemačke. Obje utakmice igrat će se u sportskoj dvorani Žeravinec u Ivanić-Gradu. Prvi susret je u petak, 31. ožujka u 18 sati, drugi u subotu 1. travnja od 20 sati.

Pozvane su ove igračice: Katarina Borac, Klara Petričević, Tena Petika, Lucija Jandrašić, Lea Franušić i Elena Popović – sve Podravka, Petra Marinković i Lana Jarak – obje Dalmatinka, Ema Guskić, Petra Jeršek i Barbara Gillinger – obje Osijek, Mia Đuvelek – Hoteli Makarska, Sara Sabljić – Split, Ana Malec – Ivanić, Mia Bošnjak – Sesvete, Lara Miholić – Lokomotiva, Nikolina Nushi – Umag i Nikolina Laco – Sinj

U slučaju naknadnog poziva dolaze:Tina Barišić i Martina Krajpl – obje Ivanić, Sara Šopar – Koka, Lucija Ivanda – Bjelovar, Antonela Močibob – Zamet, Eli Banić – Poreč i Nika Vojnović – Lokomotiva

U stručnom vodstvu su izbornica Snježanu Petiku, trener Goran Bobić, kondicijska trenerica Sandra Novak, trener vratarki Siniša Benko i fizioterapeutica Marina Tančak.