U sklopu nacionalnog tjedna okupila se i kadetska reprezentacija i odigrala dvije prijateljske utakmice sa Slovenijom. Izbornica Adrijana Prosenjak je na ovu akciju pozvala i dvije Podravkine igračice Josipu Josipović i Hannah Vuljak. Kadetkinje su kao i juniorke upisale dvije pobjede:

Hrvatska – Slovenija 28:26
Hrvatska – Slovenija 27:24

HRVATSKA – SLOVENIJA 28:26 (15:15) – 27:24 (17:11)
HRVATSKA: Iva BRKLJAČIĆ, Ana MRKONJIĆ, Lucija BLAŠKOVIĆ , Margarita ŠKARIĆ 6, Josipa JOSIPOVIĆ 7, Lara BURIĆ 3, Dija LEKAJ, Ana GRLIĆ 2, Bruna ZRNIĆ 3, Maja BILANDŽIĆ 3, Hannah VULJAK 4, Lucija CIJANOVIĆ 2, Ana BULJAN 2, Sara KRIZMANIĆ 2, Lara FUREŠ 4, Lucija KREZO 2, Nina BOBAN, Isa Lara HAGE, Mija BRKIĆ 1, Lara BILKIĆ 2, Ana PEHAR 12.
Stručni stožer: izbornica Adrijana PROSENJAK, trener Goran BOBIĆ, stručna suradnica Ranka JAPUNDŽA, trener vratarki Ana KRIŽANAC, tehniko Dean VUČIĆ, fizioterapeut Rene KELEMEN, kondicijski trener Sandro GULJA.

SLOVENIJA: Valentina KLEMENČIČ 5, Anja TOMINIC 3, Taira NADAREVIČ 3, Ana JESC 2, Ema MARKOVIČ 1, Erin NOVAK 2, Zana KADIČ 1, Neja POLAK 1, Tia KRALJ 2, Neja TURNŠEK 2, Lana ARTELJ 9, Alja KREVS 2, Angela RUDMAN, Nika HOJNIK, Alja KRASNIĆ 2, S. MEŽA, K.KURAL, K.NEVERŠNIK.
Stručni stožer: Pegi BERCE, Boris ČUK, Urška KUPČEVIĆ.

(Foto i info: Hrvatski Rukometni Portal)