Kadetska reprezentativka Ana Buljan novo je pojačanje na vanjskoj liniji Podravka Vegete. Ana je rođena 19. siječnja 2002. godine u Splitu, a do sada je igrala za ŽRK Vranjic i Split 2010. S Rukometnim klubom Podravka potpisala je četverogodišnji stipendijski ugovor.

Ana je pet puta proglašena najboljom igračicom Završnice PH za djevojčice 2002 i mlađe, a s kadetskom je reprezentacijom nastupila na EHF Euru 2019 godine te je u reprezentativnom dresu zabila 30 pogodaka.

Prilikom potpisivanja ugovora Ana je izjavila:

Jako sam uzbuđena zbog svog dolaska u Podravka Vegetu. Sretna sam što sam kao mlada igračica dobila priliku zaigrati za najveći klub u Hrvatskoj te surađivati s trenerom Saračevićem i njegovim stručnim stožerom. Sigurna sam da ću se brzo uklopiti u ekipu te da ćemo postići odlične rezultate u novoj sezoni.

Ana, dobro došla!