Ivana Dragišić na zadnjem uniorskom EP // Foto EHFIzbornik ženske juniorske rukometne reprezentacije Hrvatske Goran Mrđen, u čijem je stručnom stožeru i trener Podravkinih vratarki Vladimir Vujović, sazvao je trodnevne pripreme kandidatkinja za reprezentaciju, što će se od 20. do 23. prosinca održati u Karlovcu. Iz Podravke u reprezentaciju su pozvane golmanica Ivana Kapitanović i vanjska igračica Ivana Dragišić.

 

Na spisku su još Marija Budić, Martina Čović i Silvija Masnić (Sinj), Anđela Marinović, Valentina Blažević i Renata Kežić (Dalmatinka), Elena Halili, Ines Domjan i Ivana Dežić (Koka), Kristina Smiljčić i Nataša Miočinović (TVIN Trgocentar), Ena Konta i Dejana  Milosavljević (Orijent), Nikolina Strukar (Osijek), Ana Debelić (Lokomotiva) i Ćamila Mićijević (Zamet).

 

Kapitanović, Dragišić i Vujović tako neće biti na utakmici Regionalne lige Podravka Vegeta – Metalurg, što se u Koprivnici igra 22. prosinca.