Naše djevojke su na pripremama s kadetskom reprezetacijom koja od 3. do 13. kolovoza odlazi na Europsko prvenstvo u Crnu Goru, a dojmove o pripremama poslala nam je naša prvotimka Katja Vuković.
Trenutno se nalazimo u Ludbregu gdje odrađujemo drugi dio pripremnog ciklusa. Odradile smo dvije utakmice sa Slovenijom u kojima smo isprobale razne kombinacije te u obje utakmice ostvarile uvjerljive pobjede. Atmosfera u ekipi je odlična i nošene time vjerujemo da možemo ostvariti dobar rezultat. Očekuje nas EP u Crnoj Gori i nadam se da ćemo pokazati mentalitet pobjednika i pozitivnu atmosferu koja vlada u ekipi. Snage ćemo u skupini odmjeriti sa Švicarskom, Švedskom i Srbijom koje nećemo podcijeniti ni u jednom trenutku i iz tog razloga pripreme se odrađuju na vrlo viskoj razini. Iako smo tijekom priprema morali otpisati nekoliko suigračica zbog ozljeda nadam se da nas to neće unazaditi i da ćemo pokazati svoje kvalitete – rekla je Katja Vuković.
Curama još jednom želimo puno sreće u nadolazećim izazovima. 🇭🇷