Rukometni klub Podravka Vegeta postigao je tijekom 59 godina postojanja izvrsne sportske rezultate. Uz dominaciju na hrvatskim terenima i dva naslova prvaka Jugoslavije, naš klub osvojio je naslov prvaka Europe i europski Superkup 1996. godine.

Prvakinje Hrvatske 2006.Prvakinje Hrvatske 2006. - Ekipa i stručni stožerPodravka Vegeta 2006-07Podravka Vegeta nastupila je 1995. godine u finalu Lige prvakinja, 2001. i 2006. godine u finalu Kupa EHF te 2005. godine u finalu Kupa kupova. Osvojila je prvi naslov prvakinja u novoosnovanoj Regionalnoj ligi 2009. godine.

Zadatak RK Podravke

Naš je zadatak i dalje postizati vrhunske rezultate. Visoki rejting obvezuje nas da budemo u samom vrhu ženskog rukometa u Hrvatskoj i Europi. RK Podravka Vegeta je također usko marketinški povezana s glavnim sponzorom Podravkom i Vegetom pri čemu postoji obostrani interes širenja imena Europom.

Vizija RK Podravka

Iz godine u godinu stvarati što kvalitetniju rukometnu ekipu s najboljim trenerskim kadrovima. Ulagati u igračice Podravkinog podmlatka. Isto tako odabirati najbolje europske rukometašice i angažirati ih u našem klubu, kako bi i rezultati bili najbolji. Rukometašice RK Podravke Vegete su zahvaljujući svojoj kvaliteti dugi niz godina nositeljice igre u hrvatskoj reprezentaciji, što će se nastaviti i u budućnosti.