Podravka 5 nakon susretaTRENERI SURADNICI // Piše Nenad Smiljanec

OBITELJSKI FOTO // Alen Igrić i Davor Marijanović

Trening utakmica djevojčica 2006/2007. godište Podravke V i gošći iz Đurđevca odigrana je u petak 20. siječnja u sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica. Nakon dva probna kraća susreta s RK Križevci prošle godine, bila je to prva utakmica velikog rukometa naših djevojčica. S obzirom da je do sada igran mini rukomet, ovaj susret je poslužio kao privikavanje za nastavak sezone kada počinje natjecanje u velikom rukometu.

Podravka 5 DjurdjevacPromjena veličine terena, načina i pravila igre djevojčicama nije zasmetala da ostvare svoju prvu pobjedu u velikom rukometu rezultatom 11:6 (8:1). Sve djevojčice su pridonijele pobjedi svojim ozbiljnim pristupom igri. Vidjeli smo lijep prijenos lopte, agresivnu i čvrstu obranu, a posebno veseli njihova želja za postizanjem pogotka te uspješne obrane vratarki. Svakako da ima još puno prostora za napredovanje, jer ovo su tek počeci igranja rukometa, ali uz daljnji ozbiljan rad na treninzima nadamo se i daljnjim lijepim rezultatima.Podravka 5 DjurdjevacPodravka 5 Djurdjevac