Djeca, roditelji, Božica Palčić i Filip Turk // Foto RK PodravkaOd jučer, četvrtka 28. svibnja, rukometna obitelj RK Podravke postala je bogatija za novi naraštaj djevojčica rođenih 2006. i 2007. godine. Tridesetak djevojčica, zajedno s roditeljima, odlučilo se pridružiti rukometnoj školi u kojoj će kroz igru započeti s usvajanjem novih motoričkih znanja.

Na prvom sastanku djecu i roditelje je pozdravila direktorica kluba Božica Palčić i poželjela im dobrodošlicu. Ujedno je predstavila trenera Filipa Turka, koji će voditi novu generaciju djevojčic,a i poželjela im puno uspjeha u radu.

Upisi-u-školu-rukometa // Foto RK PodravkaTime upisi nisu završeni i ovim putem pozivamo sve djevojčice koje su zainteresirane za treniranje da se slobodno jave u terminima treninga, koji su u:

• ponedjeljak 1. lipnja u 19 sati (dvorana Gimnazije Fran Galović)
• srijedu3. lipnja u 18 sati (dvorana Gimnazije Fran Galović)

Djevojčice će trenirati dva puta tjedno po sat vremena.

Upisi-u-školu-rukometa // Foto RK Podravka