Podravka 2 Lino Ðakovo ilustracijaTRENERI SURADNICI // Izvještava Filip Turk

U 10. kolu 2.HRL sjever za žene Podravka 2 Lino u subotu 2. prosinca gostovala je u Đurđevcu. U utakmici bez rezultatske neizvjesnosti visoko smo poraženi od motiviranijih domaćina. Samo u uvodnih 15-ak minuta pružili smo kakav-takav otpor raspoloženim Đurđevčankama.

UTAKMICA 10. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

ĐURĐEVAC – PODRAVKA 2 LINO 35:26 (20:15)

ĐURĐEVAC – Sportska dvorana Strukovne škole. Gledatelja 60. Suci: Josip Ivančić (Zagreb) i Veljko Kordić (Zagreb). Nadzornik: Vladimir Jurenec (Koprivnica).

ĐURĐEVAC: Kolarić, Golubić; Šanteković 6, Ferenčić, Radman, Lacković, Pavlović 8, Šiptar 1, Cestar 8, Fuček, Kolarić, Balatinec 5, Hrlić, Golubić 1, Čilić 2, Klasan 4. TRENER: Goran Ređep.

PODRAVKA 2 LINO: Borac, Vrabec; Vuljak 2, Sikavica 1, Brkić, Petričević 6, Perika, Vrabelj, Domijan 2, Firšt 7, Kokša 7, Strahija 1, Paleka. TRENER: Filip Turk.

SEDMERCI: Đurđevac 1 (2), Podravka 2 Lino 4 (5).

ISKLJUČENJA: Đurđevac 6 minuta (Šanteković, Cestar, Balatinec), Podravka 2 Lino 2 minuta (Petričević 2)

3. KRUG 1. HMKRL SJEVER // Uspješno u Cerni

U trećem krugu 1. HMKRL (2002. godište i mlađe) rukometašice Podravke gostovale su u Cerni gdje su s dvije pobjede protiv domaćeg Multinorma i kutinske Lonie osvojile četiri boda i zadržale priključak u vrhu prvenstvene ljestvice.

Podravka 1 – Multinorm 2013 (7:6)

U prvoj utakmici pobijedili smo Multinorm koji je do ovog kruga bio na prvom mjestu prvenstvene ljestvice. Lakše od očekivanog došli smo do pobjede protiv neugodnog domaćina.

Lonia – Podravka1 19:21 (9:10)

U drugoj utakmici, teže od očekivanog, pobijedili smo Loniu iz Kutine. U toj utakmici teško smo se odvajali na veću razliku, a kad smo u tome uspjeli neobjašnjivo smo radili nepotrebne pogreške što je protivnicama omogućilo rezultatsku neizvjesnost.

Za Podravku 1 nastupile i golove (iz obje utakmice) postigle su: Nemec, Jurić, Lončarić; Stručić 2, Firšt 10, Perika, Zagrajski 2, Vuljak 7, Vrabelj 2, Sermek, Domijan 7, Strahija 8, Paleka 2, Bebek. TRENER: Filip Turk.