Zajednička fotografija // Foto Ivo Čičin-MašanskerKoprivnička gradonačelnica Vesna Želježnjak primila je u koprivničkoj gradskoj vijećnici u posjet mlađe kadetkinje Rukometnog kluba Podravka, koje su na nedavnoj završnici prvenstva Hrvatske osvojile prvo mjesto.
Čestitala je mladim rukometašicama i njihovoj trenerici Snježani Petiki na velikom uspjehu, koji je tim veći što je pobjednički trofej donesen u grad Koprivnicu drugu godinu zaredom.

Uz asistenciju svog Mišela Jakšića gradonačlenica je podijelila mladim rukometašicama cvijeće, a na dar su dobile svaka po dvije ulaznice za film koji žele pogledati u Kinu Velebit u idućih nešto više od mjesec dana.

Osim trenerice Snježane Petike na prijemu su bile i direktorica RK Podravke Božica Palčić te tajnica Ljerka Vresk.Pozdrav gradonačlenice // Foto Ivo Čičin-Mašansker