Rukometašice Podravka Vegete su se nakon trodnevnog odmora vratile obavezama i danas ujutro odradile prvi trening u teretani u sklopu mini-priprema koje će se do subote održavati u Dalmaciji, a u okviru kojih će se odigrati i dvije prvenstvene utakmice. Danas popodne je na rasporedu i drugi trening u SD Gimnazije Fran Galović, a nakon toga sportska će oprema ponovno u putne torbe jer se ovaj ciklus mini-priprema nastavlja u Baškoj Vodi. Na putu do odredišta priprema cure će odigrati i utakmicu sa Splitom. Točnije, u utorak 19.veljače u jutarnjim satima, autobus kreće put splitskih Gripa gdje će se unaprijed odigrati 20. kolo 1.HRL za žene protiv Splita 2010. Podravka Vegeta će u toj utakmici biti domaćin, a vrijedi spomenuti kako je Split unatrag 5 kola ostvario pet pobjeda. Bez obzira na to naše bi cure i ovdje trebale pokazati dominaciju na terenu. Utakmica je na rasporedu u 19.30 sati, a suci će biti: Dražen Anušić (Primorski Dolac) i Dubravko Vukovac (Solin). Nadzornik: Boris Bukurov (Trogir).

Nakon odigrane utakmice put se nastavlja prema hotelu u Baškoj Vodi gdje će ekipa trenirati do subote kada je na rasporedu još jedna prvenstvena utakmica i to protiv Dalmatinke iz Ploča. Potvrdu o vremenu odigravanja utakmice čekamo, a po njezinu primitku bit ćete obaviješteni.