U novoj sezoni u redove Podravka Vegete stiže talentirana dvadesetogodišnja kružna napadačica, Mia Brkić. Mia u aktualnoj sezoni nosi dres jednog od izglednih sudionika Final Foura Lige prvakinja, francuskog Metza. U Rukometni klub Podravku stiže na posudbu do 2026. godine. Mia je rodom iz Sesveta gdje je i napravila svoje prve rukometne korake i igrala do 2021. godine. Prošla je kroz sve mlađe selekcije hrvatske ženske reprezentacije, a prve nastupe upisala je i za hrvatsku žensku seniorsku rukometnu reprezentaciju. S osamnaest godina Mia je postala igračica Metza no svoju je prvu sezonu nastupala za francuskog prvoligaša Saint Amand, a u sezoni 2023./2024. s posudbe se vratila u redove ponajboljeg francuskog kluba koji je 2022. na Final Fouru Lige prvakinja uzeo broncu. Zadovoljna je jer se vraća u Hrvatsku i jer će nositi dres najtrofejnijeg ženskog rukometnog kluba. 

Zahvaljujem na ukazanom povjerenju i nadam se da ću ispuniti sva očekivanja. Uvijek je lijepo vratiti se u svoju zemlju. Jako se veselim sljedećoj sezoni i spremna sam za sve nove izazove – rekla je Mia Brkić.

Draga Mia, dobro nam došla i želimo ti puno sreće u novim sportskim izazovima.