TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

Lino ilustracijaU sklopu polu završnice kupa Hrvatske za regiju sjever, sinoć, u srijedu, u Virovitici je odigrana utakmica između TVIN Trgocentra i Podravke Lino, u kojoj je pobjedu slavila domaća ekipa rezultatom 27:24, poluvrijeme 7:13.

U neku dublju analizu same utakmice ne želim ulaziti, jer okolnosti su bile takve da mojim curama ne mogu ništa zamjeriti. Unatoč događanjima na terenu, nismo bili na visini zadatka, već po tko zna koji puta događalo nam se da promašimo bezbroj prigoda, koje nas na kraju znaju skupo koštati. Ali svaka škola se plaća, pa smo i mi platili ceh neiskustvu, manjku kila i strahu. U cijeloj priči je dobro jedino to, što smo prošli bez ozljeda.

ŽRK TVIN TRGOCENTAR – PODRAVKA LINO 27:24 (17:13)

VIROVITICA – Sportska dvorana Tehničke škole. Gledatelja: 250. Suci: Dražen Gladović i Goran Volenik (oba Virovitica . Nadzornik: Saša Brabec (Virovitica).

TVIN TRGOCENTAR: Majkovčan, Poljanec, Biuk; H. Rončević 4, M.Rončević 2, Krušelj 2, Zoretić, Brođanac, Bajsar 2, Jezidžić 2, Špiranec, Đud 11, Zečević 4, Novosel, Sabo, Bednjanec. TRENER: Željko Poljak.

PODRAVKA LINO: Krmpotić, Šafar; Ljubić 3, Pejak, Franjkić, Benotić, L. Šenvald, Zagorščak 6, Hmelina, Horvat, Alvir , Papac 1, M. Oremović 4, A. Oremović 4, Široki 5, Mrđen 1. TRENERICA: Snježana Petika

SEDMERCI: TVIN Trgocentar 4(4),Podravka Lino 1(1).

ISKLJUČENJA: TVIN Trgocentar 6 minuta ( H. Rončević, Sabo, Bednjanec), Podravka Lino 2 minute (Široki).