Ekatarina NemaškaloEHF je danas kompletirao podatke o obje utakmice kvalifikacija za ligu EHF kupa između Podravke Vegete i njemačkog Bietigheima. Prva utakmica igra se u Koprivnici u nedjelju 13. studenoga u 18 sati, a uzvratna u zasad nepoznatom gradu i dvorani u subotu 19. studenoga u 19 sati.

Dvije dosadašnje kvalifikacijske utakmice i jedine u Europi i povijesti kluba Bietigheim je igrao u dva različita grada, jednu utakmicu u Ludwigsburgu u tamošnjoj Areni sjeverno od Stuttgarta, a drugu u sportskoj dvorani Martina Luthera u Komtal Münchingenu mjestu nešto bližem Stuttgartu.

U Koprivnici će suditi mađarski suci Péter Herczeg i Péter Südi, a EHF delegatkinja bit će Janka Stasova iz Slovačke.

U Njemačkoj suci će biti Slovaci Boris Mandak i Mario Rudinsky, a delegat EHF-a Gerhard Reisingeer iz Austrije.