Kvalifikacije 2017EHF je odredio jakosne grupe za izvlačenje grupa u kvalifikacijama za Ligu prvakinja. Nositelji grupa iz prvog bubnja su norveški Vipers Kristiansand i njemčaki Thűringer. Podravka Vegeta je sa švedskim H65 Hőőrs HK u drugom bubnju i te dvije ekipe neće se naći u istoj grupi.

U trećem bubnju su Hypo Nő iz Austrije i Kastamonu Belediyesi iz Turske te u četvrtom HC Gomel iz Bjelorusije i Mecalia Atletico Guardes iz Španjolske. U polufinalu će se u svakoj grupi sastati ekipa iz prvog bubnja s ekipom iz četvrtog, a ekipa iz drugog bubnja s ekipom iz trećeg. Za Podravku Vegetu to u polufinalu znači ili Hypo ili Belediyesi.

Izvlačenje će biti u sjedištu EHF-a u Beču u četvrtak 29. lipnja u 11 sati, a tada će se izvući i dva domaćina turnira. Kvalifikacijski turniri igrat će se 9. i 10. rujna.