Biseri - Podravka // Foto Ivo Čičin-MašanskerPrema očekivanju Podravka Vegeta je bez poteškoća u 2. kolu Regionalne lige u Danilovgradu svladala Bisere Plevlja – 22:32 (9:16).

Trener Hrupec kombinirao je sedmorku u raznim razdobljima igre, pa stoga može rezultat izgledati prenizak u odnosu na kvalitetu suparnica. No, Biseri su igrali hrabro, otvoreno, s naučenim kombinacijama , dobrom golmanicom Perović i u polju najboljim strijelcima Despotović i Vukčević.

Kod Podravke Vegete do 48. minute odlično je branila Jelčić, a u ostatku utakmice isto tako Kapitanović. Kao i obično, kad ne igra prva sedmorka, onda do iražaja dolaze druge, a najbolje su mintažu iskoristile Andrea Čović i Iva Pongrac.

U petak, 21. rujna u Koprivnici u 3. kolu igraju Podravka Vegeta – Lokomotiva.

Biseri - Podravka // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 2. KOLA REGIONALNE LIGE

BISERI PLEVLJA – PODRAVKA VEGETA 22:32 (9:16)

DANILOVGRAD – Sportska dvorana. Gledatelja: 50. Sutkinje: Anđelina Kažanegra i Jelena Vujačić (obje Crna Gora). WRHL delegat: Predrag Pavićević.

BISERI PLEVLJA: Kostić (-), Đurković (-), Perović (12+0); Perazić 4(2), Klikovac 3, Rakočević, Despotović 7(3), Vukčević 5, Mugoša 2, Kaluđerović, Ivanović, Goranović, Rečević 1. TRENERICA: Sandra Kolaković.

PODRAVKA VEGETA: Žderić (-), Jelčić (13+1), Kapitanović (5+-); A. Čović 7. Ž. Čović 3, Pongrac 6, S. Šenvald, Gaće 3, Damnjanović 3, Milanović Litre, Dragišić 1, Vidak 2, Tatari, Horvat 3, Pušić-Koroljević, Bulath 5(2). TRENER: Neven Hrupec.

SEDMERCI: Biseri Plevlja 8(5), Podravka Vegeta 2(2).

ISKLJUČENJA: Biseri Plevlja 10 minuta (Despotović 2+2, Perazić, Klikovac, Gojanović po 2), Podravka Vegeta 10 minuta (Ž. Ćović 2+2+2, diskv. u 56. minuti, Pongrac i Vidak po 2).

CRVENI KARTON: Žana Čović (56. tri isključenja).

IGRAČICA UTAKMICE: Ivana Jelčić (Podravka Vegeta).