Katja Nyberg i društvo u hoteluNorvežanke, europske rukometne prvakinje Larvik, od četvrtka poslije podne su u hotelu Podravina u Koprivnici. Gotovo da ništa ne remeti njihov mir. Uspoređujemo li Podravkina gostovanja sve se svodi na isto: hoteli su oaze mira, igračice se mogu potpuno opustiti.

Laptop glavna zanimacijaNakon gledanja videa (proučavanje Podravke Vegete) monotonija čekanja na ručak razbijala se na prijenosnim računalima i obavezama prema medijima. Tonje Larsen, Cecilia Leganger i Lin-Kristin Riegelhuth dale su intervju za Sportske novosti.

Larvik ''total'' snimkaUkrast ćemo samo izjavu da je Koprivnici mali i tihi grad, da je Podravka Vegeta dobra ekipa. Nisu izlazile puno u grad, pretežito su u hotelu. Ostalo će izaći na vidjelo drugog tjedna.

Večeras, u petak (počeo je u 18 sati) trening je u gimnazijskoj sportskoj dvorani.

Ponavljamo: utakmica 4. kola B grupe Lige prvakinja Podravka Vegeta – Larvik u subotu je s početkom u 18 sati.