Djevojčice na treningu // Foto RK PodravkaDjevojčice rođene 2002. godine i mlađe odigrale su u subotu u dvorni Graberje u Varaždinu 2. krug Rukometne lige regije sjever. Nastupile su prve i druge ekipe domaćina Koke i Podravke.

– U lijepim i nadasve borbenim utakmicama, prepunih brzih akcija i još bržih šuteva, pregršt obrana golmana, Koka i Podravka odnijele su svaka po dvije pobjede. Čestitke svim djevojčicama (posebno golmanicama) na prikazanoj igri. Druženje uz osmijeh i veselje u rukometnoj igri nastavljamo za dva tjedna u Koprivnici – rekao je trener djevojčica Goran Rihtarić.
Sastavi Podravke 1 i 2 i ukupno postignuti golovi
Podravka 1: Domijan 1, Ružić 1, Vuljak 6, Ranilović 1, Baltić, Šokec 5, Perika 1, Sermek 2, Zagrajski, Lončarić, Vrabelj 4, Nemec, Firšt 9, Jurendić, Kusak, Jurić.
Podravka 2: Behin, Matovina 5, Bebek, Bošnjak, Pavić 5, Sraček, Banek, Hudinčec, Žarić, Ruđic, Zagorščak, Loparić, Paleka 1, Haramina.