Rukometašice Podravka Vegete će u novoj sezoni osim u domaćem prvenstvu i kupu svoje pobjede i bodove tražiti i u najelitnijem europskom klupskom rukometnom natjecanju Ligi prvakinja. Kao što smo već i najavili očekuje ih 14 utakmica u grupnoj fazi, a sedam će se igrati na domaćem terenu. Puna dvorana i atraktivan rukomet zagarantirani su, a sigurno je da su se ljubitelji rukometa itekako zaželjeli navijanja i naboja koji nose ovakve utakmice.

EHF je informirao o okvirnim terminima odnosno vikendima odigravanja utakmica koji će se točnije definirati u narednim danima s televizijom koja će prenositi susrete. Podravka Vegeta će prvo kolo igrati na domaćem terenu sa starim znancima, ekipom slovenskog Krim Mercatora.

Evo i rasporeda po kolima:

1. i 2.Kolo

3.i 4. Kolo

5. i 6. Kolo

7. i 8. Kolo

9. i 10. Kolo

11. i 12. Kolo

13.i 14. Kolo